piątek, 22 kwietnia 2016

♥12 - Wielka strata, uzależniająca gra i kolejna porcja rysunków.

Hej Kochani!
Nareszcie weekend! Mogę wreszcie spokojnie odpocząć w domu.

Jak pewnie słyszeliście, odeszła kolejna legenda muzyki, a mianowicie Prince. Nie mam pojęcia co się dzieje w tym roku. Mimo, że osobiście nigdy nie kojarzyłam jego twórczości, to jego samego dobrze znałam i strasznie mi go szkoda..

Nie wiem czy wiecie, ale jestem wielką fanką zespołu Florence and the Machine. W zeszłym tygodniu zespół ogłosił, że 21.04 odbędzie się premiera filmu "The Odyssey". Miał on przedstawiać wszystkie teledyski z najnowszego albumu, złożone w jeden, 47 minutowy film. Przez cały ten czas byłam tak podekscytowana, że nie myślałam o niczym innym. No i w końcu nadszedł ten dzień. Premiera miała być wczoraj o 20:00 czasu polskiego, ale zaledwie osiem minut przed czasem, została odwołana z szacunku dla zmarłego tego dnia artysty. Byłam trochę załamana, ale uważam, że to bardzo dobry gest ze strony zespołu. Dzisiaj została opublikowana nowa data premiery, a mianowicie 24.04, w niedzielę. Odetchnęłam z ulgą, bo przecież dwa dni nie robią wielkiej różnicy. Pozostaje mi tylko cierpliwie czekać ^^

W ciągu ostatnich dni (oprócz cierpienia z powodu bólu brzucha, spowodowanego refluksem, który niedawno u mnie stwierdzono) ciągle gram w simsy, rysuję i uwaga... gram w Papa's Bakeria.
Przyznaję, uzależniłam się od tej gry. W zaledwie 3 dni wbiłam rank 21...
Tak wiem, że większość waszych reakcji wygląda teraz mniej więcej tak (CO TO JEST JA SIĘ PYTAM. JAKA ZNOWU PAPA'S BAKERIA?)
Otóż, jest to taka gierka, którą znalazłam szperając po grach na gry.pl (nie wiem, po kiego grzyba weszłam na tę stronę, ale nieważne) No i tak właśnie wyświetliło mi się kilka gier, więc sobie jedną włączyłam. Oczywiście tą najnowszą. Gra polega na tym, że prowadzimy cukiernię. Przychodzą do nas jakieś ludki i składają zamówienie, które my musimy wykonać. W tej części zajmujemy się pieczeniem tart.Dawno, dawno temu, pamiętam jak grałam w Papa's Pizzeria, czyli pierwszą część z całej serii. Różnica między tamtą, najstarszą, a tą, najnowszą jest naprawdę duża. Polecam wszystkim sobie w nią zagrać, bo mnie się mega podoba.

Dobra, tak z innej beczki.
W ostatnim poście pokazywałam wam kolorowankę "Koty". Tak mi się ta kolorowanka spodobała, że do mojej kolekcji dołączyła jeszcze "woda"
Tu kilka rysunków, które już pokolorowałam:
Dzisiaj zaczęłam kolorować takiego kraba ;)


Ahh.. ten dzisiejszy post to totalny misz-masz ;P

Do Następnego Wpisu ♥
~Flomathea

2 komentarze:

  1. Pięknie kolorujesz! Zwłaszcza podoba mi się ten krab i kotek nad nim :)

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za każdy komentarz - niezwykle motywują mnie one do dalszego pisania ♥
Nie zapomnijcie o zostawieniu linku do Waszych blogów, z chęcią na wszystkie zaglądam ;)

Post Ads (Documentation Required)

Author Info (Documentation Required)